ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

QMRA چیست؟


ام آر ای یک ابزار مهم قرن 21م جهت تعیین و تجزیه و تحلیل وضعیت سلامت انسان از طریق سیگنال امواج الکترومغناطیس منتشر شده از سلول های بدن است. جسم انسان از تجمع سلول های زیادی تشکیل شده است که این سلول ها به صورت مداوم رشد، تمایز، تقسیم و بازسازی شده و در نهایت می میرند. همه ی سلول ها نیز از تعداد زیادی اتم ساخته شده اند که این اتم ها دارای ارتعاش (حاصل از چرخش الکترون ها به دور هسته) هستند و در نتیجه امواج الکترومغناطیس منتشر می کنند. این امواج بسته به نوع سلول و فعالیت آن متفاوت هستند. اگر ما بتوانیم سیگنال های امواج الکترومغناطیس ساطع شده از هر یک از قسمت های بدن را جداگانه تشخیص دهیم، می توانیم شرایط زیستی هر فرد را معین نماییم. MRA یک بررسی اولیه جهت پیش بینی و بررسی شرایط سلامتی هر یک از اندام های بدن است.

 

دستگاه MRA چگونه کار می کند؟


سیگنال های امواج الکترمغناطیس منتشر شده از بدن انسان وضعیت خاصی را نشان می دهند و این سیگنال ها در شرایط مختلف بدن انسان متفاوت هستند.
MRA یک روش تست طیفی پیشگیرانه و غیرتهاجمی است که به شیوه ای سریع و دقیق شرایط سالم، نزدیک به سالم و بیمار را مشخص می کند. بر اساس قاعده ی کلی، فرکانس مغناطیسی کل ارگان های مختلف بدن انسان به سادگی با نگه داشتن سنسور مخصوص در کف دست در عرض 59 ثانیه جمع آوری شده و پس از تقویت امواج توسط دستگاه و پردازش آن ها، داده ها با بانک اطلاعات مرجع دستگاه مقایسه و تجزیه و تحلیل می شوند و در نهایت الگوی امواج فرد مورد نظر به صورت نتایجی در دسته بندی های مختلف سالم، نزدیک به سالم، در محدوده ی هشدار و بیمار مشاهده می شود. باید توجه داشت که درجه و نوع پاسخ بدن هر فرد هنگام تست متفاوت و مختص خود فرد است.

 

QMRA به طور خلاصه موارد زیر را بررسی می کند:


قلب و عروق، دستگاه گوارش، کبد، کیسه ی صفرا، پانکراس، کلیه، ریه، اعصاب و عروق مغزی، بیماری های استخوان، تراکم استخوان، بیماری های رماتیسم استخوانی، رشد استخوان، قند و چربی خون، سموم، عناصر کمیاب و فلزهای سنگین، اسیدهای آمینه ی سازنده ی بدن، غدد درون ریز، سیستم ایمنی، زنان و زایمان، پستان و چرخه ی قاعدگی، پروستات، پوست، چشم، وضعیت آلرژی، ویتامین های بدن، چاقی، کوآنزیم ها و عناصر مهم سازنده
در کودکان 10 سال و پایین تر از آن این آنالیزها از 36 مورد به 6 مورد تغییر پیدا می کنند که به ترتیب زیر هستند:
آنالیز عناصر کمیاب بدن، آنالیز ویتامین های بدن ، آنالیز محتوای اسید های آمینه بدن ، آنالیز کوآنزیم های بدن ، آنالیز اسید های چرب بدن و آنالیز بیش فعالی

 

 

 


  جهت هماهنگی و رزرو نوبت، می توانید با تلفن 02196621414 تماس حاصل نموده و یا فرم رزرو اینترنتی نوبت را تکمیل نمایید

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو