ویزیت طب ایرانی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توجه به تاکید کلینیک آرامش بر درمان های طبیعت محور و پیوند ناگسستنی طب سنتی ایران یا طب ایرانی با طبیعت و تکیه این طب بر درمان های طبیعت محور، بخش عمده ای از فعالیت های درمانی این کلینیک بر پایه طب ایرانی و اصول این طب انجام می گردد.

طب ایرانی در کلینیک آرامش زیر نظر پزشک متخصص طب سنتی انجام گرفته و شما می توانید با هماهنگی با پذیرش از ویزیت متخصص طب سنتی نیز استفاده نمایید.

 

در حال حاضر کلینیک آرامش مفتخر به حضور دکتر جمشید شایانفر به عنوان پزشک متخصص طب سنتی در کادر درمانی خود می باشد.

 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو