ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بدن خود را دقیق و صحیح آنالیز کنید!

 

* آیا خبر دارید که اگر از رژیم غذایی خاصی پیروی می کنید باید برنامه ی غذایی تان با میزان ترکیبات مختلف بدن تان هماهنگ باشد؟
* آیا خبر دارید که اگر ورزشکار هستید و بدنبال تناسب اندام باید از شرایط عضلات و چربی های بدن تان در بخش های مختلف دست، پا و شکم آگاهی کامل داشته باشید؟
* آیا خبر دارید که با آگاهی از نمودار رشد کودک دلبندتان جدای از تنظیم رژیم غذایی درست برای او می توانید از قد و وزن او در سنین بالاتر خبردار شوید و در تعیین قد و وزن فرزندتان نقشی بازی کنید؟
* آیا خبر دارید که می توانید بدون انجام آزمایش های خون گران قیمت و متعدد از میزان عناصر مهم بدن تان، میزان پروتئین-های مفید و چربی های کم یا اضافه بدن تان آگاه شوید؟
* آیا خبر دارید که متناسب با قد، وزن و میزان ترکیبات مختلف بدن تان، برای سلامت بیشتر و زندگی با خطر ابتلا به بیماری ها و عوارض کمتر، مجاز به مصرف چه مقدار کالری هستید؟
* آیا خبر دارید که با آگاهی از میزان متابولیسم پایه بدن تان می توانید از افزایش و یا کاهش وزن شدید با تغییر رژیم غذایی-تان جلوگیری کنید؟
* آیا خبر دارید که می توانید متناسب با شرایط بدن خودتان، برنامه ورزشی و تفریحی دقیق و متناسب با زمان بندی متناسب خودتان را داشته باشید؟

 

 

 

 

کلینیک آرامش تهران نتیجه ی تحقیقات 30 ساله دانشمندان جهان جهت آنالیز بدن شما را با استفاده از دستگاه بادی آنالیزور، طی کمتر از 10 دقیقه در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

پارامترهایی که توسط دستگاه اندازه گیری می شود:


بزرگسالان:
- چربی قسمت های مختلف بدن
- ابعاد بخش های مختلف بدون چربی بدن
- میزان کل آب بدن
- توده عضلات بدن
- توده چربی بدن
- شاخص توده بدن (BMI)
- نسبت دور کمر به باسن (WHR)
- میزان متابولیسم پایه (BMR)
- برنامه فعالیت ورزشی و تحرکی مناسب هر فرد

 

کودکان
- منحنی رشد (قد و وزن)
- میزان کل آب بدن، اندازه گیری پروتئین و مواد معدنی بدن کودک
- توده ی چربی و پروتئین کودک
- تعیین درجه ی چاقی و کنترل وزن
- تعیین امتیاز رشد کودک

 

 

جزییات تحقیقاتی دستگاه بادی آنالیزور کلینیک آرامش تهران


- دارای تاییدیه های FDA (امریکا)، CE (اروپا).
- اندازه گیری مستقیم بخش بخش اندام های مختلف بدن شما (دست ها، پاها و تنه).
- الکترود چهارقطبی و عملکرد طی تماس با 8 نقطه از بدن: آنالیز بدن بر اساس امپدانس الکتریکی بدون نیاز به اطلاعات تجربی.
- اندازه گیری با چند فرکانس مختلف (از یک کیلوهرتز تا یک مگاهرتز) با انرژی های کاملا متناسب با بدن انسان و بدون خطر جهت افزایش دقت و صحت اندازه گیری ها و آنالیز آب موجود درون سلول ها و بیرون سلول های بدن و بررسی توزیع تعادل آب کل بدن.

 

 

 


  جهت هماهنگی و رزرو نوبت، می توانید با تلفن 02196621414 تماس حاصل نموده و یا فرم رزرو اینترنتی نوبت را تکمیل نمایید

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو