درمان آنفولانزا و سرماخوردگی

سرماخوردگی و آنفولانزا بیماری هایی هستند که در سال بسیاری از افراد را درگیر خود می کنند. سرماخوردگی بیماری دستگاه تنفسی فوقانی است و بسته به شدت و نوع آن علام مختلفی را نشان می دهد. گفته می شود که بیش از 200 نوع سرماخوردگی وجود دارد و منشا این بیماری ویروسی است. بیماری سرماخوردگی به شدت واگیردار بوده و از طریق هوا به صورت عطسه و سرفه و یا تماس با بیمار منتقل می شود. آنفولانزا نوع دیگری از بیماری است که از نظر علایم و نحوه انتقال شباهت زیادی به سرماخوردگی دارد. بعضا این بیماری رو نوعی از سرماخوردگی قلمداد می کنند و تشخیص آنلفولانزا از سرماخوردگی کار ساده ای نیست. 

بیماری های سرماخوردگی و آنفولانزا از نظر ماهیت عامل آنها به سادگی قابل درمان نیستند و درمان های موجود برای این بیماری ها شامل رفع عوارض بیماری مانند عطسه، سرفه، خشکی گلو، گرفتگی مجاری تنفسی و یا کمک به بدن با تقویت سیستم ایمنی در حذف عامل بیماری زا، همچنین ضد عفونی کردن مجاری تنفسی می باشد.

در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا طب سنتی و گیاه درمانی تجربه موفقی داشته و اکثر خانواده ها بخور درمانی را به عنوان یکی از راه های درمانی مهم سرماخوردگی می شناسند. 

کلینیک آرامش ترکیبی شفابخش از گیاهان دارویی را برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا را تهیه نموده است که با خاصیت ضد عفونی سازی مجاری تنفسی، کاهش التهاب دستگاه تنفسی، خلط آور و ضد برونشیت به درمان این بیماری کمک شایانی می نماید.

 


محتویات : ترکیبی از گیاهان دارویی با طبع عمومی سرد و خشک

کاربرد اختصاصی : ضد عفونی کردن مجاری تنفسی ، ضد آسم، ضد برونشیت، ضد التهاب دستگاه  تنفسی

کاربرد عمومی : خلط آور، کمک به دفع بلغم و صفرا، آرام بخش، مسکن

 

شما می توانید پس از تماس و اخذ نوبت، با مراجعه به کلینیک آرامش با هزینه ای اندک از خدمات بخور درمانی سرماخوردگی بهرمند گردید. خاصیت منحصر به فرد این بخور شما را شگفت زده خواهد نمود. 

 

 


  جهت هماهنگی و رزرو نوبت، می توانید با تلفن 02196621414 تماس حاصل نموده و یا فرم رزرو اینترنتی نوبت را تکمیل نمایید

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو