درمان حساسیت های فصلی

حساسیت فصلی، یا آلرژی فصلی حساسیت بدن به ترکیباتی است که در یک فصل خاص بدن در معرض آن قرار میگیرد. همچنین این اصلاح برای عوارض ناشی از مواجهه بدن با بسیاری از ترکیباتی که وابسته به فصل نیستند مانند غبار، دود و ... این حساسیت با ایجاد علایمی چون عطسه، آبریزش از بینی و چشم، خارش و ... فرد را آزار می دهد و ممکن است در هر فصلی از سال - بسته به نوع ماده ای که فرد به آن حساسیت دارد - رخ دهد.

کلینیک آرامش یکی از پیشگامان روش های درمانی آلرژی و حساسیت مبتنی بر گیاهان دارویی و بر اساس تنظیم سیستم ایمنی بدن می باشد. کلینیک آرامش  بخور درمانی ( آروماتراپی ) جهت درمان و بهبود حساسیت های فصلی و ارائه مکمل های گیاهی درمان کننده آلرژی و همچنین مشاوره درمان آلرژی را ارائه می نماید.

جهت درخواست مشاوره رایگان در دستگاه موبایل خود بر روی این لینک کلیک کنید


محتویات : ترکیبی شفابخش از گیاهان دارویی با طبع عمومی گرم و خشک 

کاربرد اختصاصی: برطرف کردن علایم حساسیت های فصلی ( آبریزش، خارش مجاری تنفسی )

کاربرد عمومی : رفع بی خوابی ،  کاهش فشار خون ، آرام بخش،  ضد اسپاسم

 


  جهت هماهنگی و رزرو نوبت، می توانید با تلفن 02196621414 تماس حاصل نموده و یا عدد 2 را به سامانه 500054295  ارسال نمایید. همچنین میتوانید جهت رزرو آنلاین نوبتفرم رزرو اینترنتی نوبت را تکمیل نمایید

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو