منو بخور درمانی کلینیگ آرامش

کلینیک آرامش به عنوان تنها مرکز صاحب سبک، ایده و تجهیزات اختصاصی بخور درمانی خدمات بخور درمانی زیر را به مراجعین محترم ارائه می نماید

بخور درمانی یا آروماتراپی چیست ؟

يکي از روش‌هاي درمان سنتي ايراني، بخور دادن است. از فوايد بي‌شمار بخور مي‌توان به اثرات مستقيم بر سيستم اعصاب مرکزي، دستگاه تنفسي، دستگاه گردش خون عمومي و پوست اشاره کرد. در اين روش هواي گرم و مرطوب از طريق بيني و گلو به سيستم تنفسي و ريه رسيده و همين امر موجب پاک‌سازي و رفع گرفتگي مسيرهاي تنفسي مي‌شود. ريشه­کن کردن ناراحتي‌هاي مزمن تنفسي ناشي از سرماخوردگي، سينوزيت، گرفتگي بيني، آنفلوانزا، برونشيت و آسم از فوايد مهم و قابل مشاهده اين روش درماني حتي در زمان کوتاه است.
در بخوردرماني، تنفس هواي گرم و مرطوب باعث پاک‌سازي بيني و دهان از آلودگي‌ها، گرفتگي‌ها و ساير مشکلات و التهابات تنفسي مي‌شود. گرما باعث بهبود گردش خون و در نتيجه افزايش خون‌رساني و اکسيژن‌رساني به بافت‌ها و اندام‌هاي حياتي مي‌شود؛ همچنين گرما عملکرد سيستم ايمني را تقويت مي‌کند. از ديگر اثرات قابل توجه بخور، پاک‌سازي منافذ پوست و جوان‌سازي آن است؛ با اين روش آلودگي‌ها، چربي‌ها و سلول‌هاي شاخي از سطح پوست تميز مي‌شوند. رطوبت نيز در اين روش، مانع از ايجاد چين و چروک و درنتيجه جواني و کند کردن روند پيري پوست مي‌شود.
گستردگي سطح مقطع و پوشش داخلي بيني که سرشار از رگ‌هاي خوني است، محيط مناسب و بدون دردسري را براي تحويل دارو به جريان گردش خون مهيا مي‌کند. همچنين بدليل نزديکي بيني به مغز و گيرنده‌هاي عصبي موجود در بيني، اين روش سريع‌ترين، بهترين و کم هزينه‌ترين راه‌ براي رساندن دارو به سيستم اعصاب مرکزي است. افزودن گياهان دارويي يا اسانس طبيعي و ارگانيک گياهان به بستر آبي بخور، اين روش را به راهي بسيار کارآمد و اثربخش جهت استفاده از خواص معجزه‌آساي گياهان دارويي مختلف جهت درمان و بهبود بيماري‌هاي مزمن تنفسي، پوستي، گوارشي، رواني، مغز و اعصاب و ... تبديل مي‌کند.

درمان حساسیت های فصلی

درمان و بهبود علایم حساسیت های فصلی

رفع خشکی گلو و سرفه های خشک

خاصیت آنتی باکتریال، رفع التهاب و خشکی گلو، بهبود تنگی نفس

رفع اضطراب و دلشوره

ضد اضطراب و ناراحتی های عصبی

آرام بخش سیستم گوارشی

آرام بخش سیستم گوارشی و جهاز هاضمه

رفع سردرد های عمومی

رفع سردردهای عمومی و التهاب های عصبی

بهبود و التیام پوست

رفع اگزما و انواع جوش های صورت، تنظیم منافظ پوست

فرح افزا

افزایش نشاط، شادابی و سرحالی عمومی

باز کننده مجاری تنفسی

ضد آسم، برونشیت و التهاب سیستم تنفسی و رفع تنگی نفس

درمان آنفولانزا و سرماخوردگی

بهبود و التیام آنفولانزا و سرماخوردگی

درمان سینوزیت

التیام عفونت های سینوسی و تخلیه مایعات حفرات سر

ضد افسردگی

ضد افسردگی و ناراحتی های روحی

رفع گرفتگی و انسداد عروق

ضد گرفتگی های سیستم گردش خون، تقویت قلب، آرام بخش

رفع کسالت و خستگی عمومی

ایجاد آرامش با تاثیر بر گوارش و گردش خون

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو