درمان میگرن

درمان میگرن با استفاده از ترکیبی از روش های دارویی، مشاوره و بهبود سبک زندگی

درمان دردهای نورولوژیک

بررسی ریشه های عصبی دردها بخصوص تنش های استرسی و روحی

بخور درمانی

درمان دردهایی چون میگرن، سینوزیت، دردهای گوارشی و ... با استفاده از بخوردرمانی

طب سوزنی

درمان انواع دردهای عضلانی، عصبی، گوارشی و ... با استفاده از طب سوزنی

خدمات مدیریت درد کلینیک آرامش

درد در زبان فارسی به هر نوع آلام، بیماری، ناخوشی و مریضی گفته می شود و از نظر علم پزشکی درد نشانه ای برای تشخیص بیماری هاست. البته لزوما تمامی دردها نشانه بیماری زمینه ای نیستند و برخی از دردها خود حاصل اختلالات سیستم هشدار دهنده بدن هستند. 
درد را میتوان به صورت زمینه ای با تکنیک های مختلف پزشکی درمان نمود و یا اینکه آن را با استفاده از مسکن ها تسکین داد. 
هدف کلینیک آرامش درمان دردها به صورت ریشه ای و اصولی با روش های طبیعت محور و غیر تهاجمی بوده و از دستاورد های این کلینیک درمان دردهایی چون میگرن، سینوزیت، سردرد، دردهای گوارشی و ... با استفاده از طب گیاهی و روش نوین بخور درمانی بوده است.
درمان دردهای عضلانی و اسکلتی در کلینیک آرامش با استفاده از روش های طب سوزنی و مشاوره های ارگونومی و اصلاح سبک زندگی و درمان دردهای عصبی و فشارهای روانی با استفاده از روش های نوروسایکوتراپی، روش های بخور درمانی و طب سوزنی درمان می شود.
با توجه به وسعت زیاد حوزه مدیریت درد این بخش با دیگر بخش های کلینیک همکاری مستقیم داشته و درمان هر درد با استفاده از یک یا ترکیبی از روش های مختلف درمانی موجود انجام می شود.
جهت بهره گیری از خدمات مدیریت درد فرم رزرو نوبت کلینیک را تکمیل نموده و در وقت مقرر به کلینیک آرامش مراجعه نمایید. 

کلمه درد و مدیریت درد می تواند طیف وسیعی از بیماری ها را شامل شود، درد میتواند یک سردرد یا درد عضلانی بوده و یا یک تنش روحی و روانی باشد. کلینیک آرامش با حضور گروه های مختلف درمانی در زمینه های طب سوزنی، طب سنتی، مشاورین سبک زندگی، متخصصین نوروسایکوتراپی و تجهیزات و دستگاه های مربوطه آماده ارائه خدمات مختلف جهت درمان انواع بیماری ها و دردها به مراجعین محترم می باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو