آنالیز بدن با دستگاه InBody

این دستگاه قادر است اطلاعات کاملی از ترکیبات بدن مانند آب، پروتئین، مواد معدنی و اطلاعاتی راجع به چربی و عضلات بدن و نسبت های بدن و میزان چاقی و لاغری را به شما ارائه کند
در نهایت شما راهنمایی های لازم در جهت اصلاح و بهبود شرایط بدن خود را دریافت می نمایید.

دستگاه آنالیز کوانتومی سلامت بدن QRMA

در این روش فرکانس مغناطیسی کل ارگان های مختلف بدن انسان به سادگی با نگه داشتن سنسور مخصوص در کف دست در عرض 59 ثانیه جمع آوری شده و پس از تقویت امواج توسط دستگاه و پردازش آن ها، اطلاعات کاملی در مورد وضعیت  قلب و عروق، دستگاه گوارش، کبد، کیسه ی صفرا، پانکراس، کلیه، ریه، اعصاب و عروق مغزی و ... به شما ارائه می دهد.

بخش تخصصی آنالیز دستگاهی لایف استایل

در بخش خدمات دستگاهی لایف استایل، شما می توانید با دستگاه های پیشرفته آنالیز بدن از وضعیت سلامت بدن خود مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو