درمان آلرژی با طب سنتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آلرژی حاصل واکنش اشتباه سیستم ایمنی بدن نسبت به یک ماده خارجی است. یکی از بهترین راه‌های درمان آلرژی تنظیم و تقویت سیستم ایمنی بدن است. با این روش بعد از اتمام دوره درمان سیستم ایمنی به نحوی تنظیم می‌شود که دیگر واکنش‌های غیر‌عادی نسبت به ماده خارجی نشان نداده و فرد دچار آلرژی نشود.

آلرژی‌ها یکی از بیماری‌های ساده و شایع هستند که در عین سادگی بسیاری از افراد از آن‌ها رنج می‌برند. شاید اطرافیان دچار بیماری آلرژی بوده باشند و بدانید که واکنش‌های ساده آلرژیک مانند عطسه و آبریزش چشم و بینی به راحتی در زندگی رومزه فرد اختلال ایجاد می‌کند. 

اکثر افرادی که مبتلا به آلرژی هستند با داروهای آنتی هیستامین و انواع ترکیبات متوقف کننده واکنش آلرژی برای متوقف کردن این رویداد مزاحم در زندگی خود اقدام می‌کنند که گاهی کارساز و گاهی ناکارآمد است. با بروز فصل بهار و افزایش گرده‌ها، گل‌ها و رشد گیاهان افرادی که به این ترکیبات حساسیت دارند به شدت دچار مشکل می‌شوند. فصل بهار در عین حال که در بعضی از افراد نوید شادی و نشاط است در دسته‌ای از افراد نوید بخش آغاز فصل آلرژی است.

 جهت درخواست مشاوره رایگان در دستگاه موبایل خود بر روی این لینک کلیک کنید

اکثر روش‌ها مبتنی بر یافت ماده آلرژی‌زا و آشنا‌سازی بدن با آن ماده هستند اما باید توجه داشت که افرادی که مبتلا به آلرژی‌های فصلی هستند به علت ضعف سیستم ایمنی به تعداد بسیار زیادی از آلرژن‌ها حساس‌اند. شاید به این واقعیت واقف باشید که افرادی که در فصل بهار دچار آلرژی می‌شوند با انواع متنوعی از گیاهان دچار واکنش آلرژیک می‌شوند. یکی از بهترین روش‌های درمان آلرژی استفاده از روش‌های تقویت سیستم ایمنی بدن است.

از دیرباز در طب سنتی ایران روش‌ها و گیاهان متنوعی برای تنظیم و تقویت سیستم ایمنی معرفی شده‌اند. در کلینیک آرامش عصاره تعداد زیادی از این گیاهان به صورت آروماتراپی ارائه می‌شود که تجربه چندین سال درمان آلرژی به این روش نشان داده است که درصد بسیار زیادی از استفاده‌کنندگان این مجموعه گیاهان دارویی به خوبی درمان شده‌اند.

برای اطلاع بیشتر و مشاوره رایگان آلرژی افراد می‌توانند عدد 2 را به سامانه پیامکی کلینیک آرامش به شماره 500054295 ارسال کرده و یا به وب سایت کلینیک آرامش مراجعه کنند. کارشناسان مجرب کلینیک آرامش تهران  آماده راهنمایی و ارائه راهکارهای مناسب جهت درمان آلرژی در افراد هستند.

منبع : اخبار رسمی

مطالب پیشنهادی

تغییر ساعات کاری کلینیک آرامش

با توجه به درخواست مراجعین محترم جهت افزایش ساعات کاری کلینیک در ساعات غیر اداری، ساعت کاری کلینیک از روز شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ به قرار ذیل تغییر خواهد کرد:

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو