بیوفیدبک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیوفیدبک به ما امکان می‌دهد تا کارکردهای فیزیولوژیک بدنمان را که به نظر غیر قابل کنترل می‌آیند، کنترل کنیم مانند ضربان قلب ، دمای بدن ، ریتم تنفس و تعریق پوست .

حتما توجه کرده‌اید معمولا هنگامی‌که دچار اضطراب می‌شوید دچار طپش قلب میشوید. این حالت به‌ویژه هنگام امتحان دادن در بین کودکان و نوجوانان دیده می‌شود . افزایش  این نشانه ها نشانه وجود اضطراب است ، در بیشتر مواقع به آن آگاه نیستیم و از همه مهم‌تر اینکه به نظر می‌آید کنترل آن در دست ما نیست . دستگاه با اندازه‌گیری این علایم را از این موضوع آگاه می‌کند (مثلا چراق ماشین در بازی کامپیوتری خاموش می‌شود) . در این هنگام فردسعی می‌کند با کمک درمانگر اضطراب خود را کاهش دهد تا دوباره چراغ ماشین روشن شود . به این ترتیب کم‌کم فرد یاد می‌گیرد که  این نشانه ها حیاتی مثل طپش قلب و در واقع اضطراب خود را کنترل کند .

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو