نوروفیدبک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داروها به عنوان یک ماده خارجی سعی در تنظیم فعالیتهای مغز دارند ولی نوروفیدبک یک روش آموزش مغز می باشد که منجر به پدیده خودتنظیمی مغز می گردد. با قطع دارو، نظم ایجاد شده در مغز نیز از بین میرود و مغز مجدداً برای اینکه تنظیم خود را به دست آورد نیازمند داروست. این مسئله به عنوان اثر تنظیمی داروها شناخته میشود در حالیکه هدف نوروفیدبک آموزش خودتنظیمی به مغز است و سعی دارد به مغز یاد دهد که چگونه خود را تنظیم کند. در نتیجه پس از درمان با نوروفیدبک، مغز با مواجهه با مشکلات جدید و خارج شدن از نظم خود، نیازمند ماده دارویی خارجی نمیباشد چرا که میتواند از طریق فرایند خودتنظیمی، نظم جدید خود را بدست آورد .

 

مزیت و اهداف نوروفیدبک

• نداشتن عوارض جانبی و اثرات سوء برخی داروها)از جمله اثرات سوء داروها کاهش انعطافپذیری مغز است(
• داشتن اثرات درمانی پایدار به شرط تکمیل دروه درمان

• بهبود بیماری هایی مانند بیش فعالی و اختلال تمرکز کودکان (ADHD)، اختلالات اضطرابی، افسردگی و وسواس.


سالهاست که در کشورهای پیشرفته برای افزایش سطوح عملکرد ذهنی ورزشکاران، هنرمندان، مدیران و خلبانان از نوروفیدبک استفاده میکنند. نوروفیدبک یک تکنیک یادگیری و وسیله آموزشی است. شما از تغییراتی که طی آموزش بوجود آمده آگاه میشوید و قادر خواهید بود تا روند پیشرفت خود را در جهت رسیدن به قابلیتهای بالاتر مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید . ما در کلینیک آرامش این آینه تمام قد را مقابل شما گرفته ایم.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو