کارگاه آموزشی آشنایی با طب سوزنی و کاربردهای آن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگاه آموزشی آشنایی با طب سوزنی با هدف معرفی پتانسیلها و نحوه درمان در طب سوزنی توسط دکتر طاهری در کلینیک آرامش برگزار می گردد. در این کارگاه 2 ساعته دکتر طاهری شما را با جدیدترین تکنیک های درمانی طب سوزنی آشنا کرده

و در مورد نحوه درمان بیماری های مختلف در این طب صحبت خواهند نمود.

 

در این دوره روش های درمانی طب سوزنی در زمینه های زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت :

- مدیریت درد
- درد سیاتیک
- انواع سردرد، مانند میگرن
- دردهای قاعدگی در بانوان
- ورم و درد مفاصل درد سرتاسر بدن
- دردهای حاصل از اختلالات روانی
- دردهای عصبی مانند نورالژی عصب سه قلو
- دردهای عضلانی مانند درد عضلات شانه و کمر

 

نشانی محل برگزاری:
خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه چهارم، شماره 4،
کلینیک چند تخصصی درد آرامش تهران

 

شما میتوانید از طریق تماس با کلینیک آرامش و یا ثبت نام از طریق وب سایت ایوند به نشانی : https://evand.com/events/araamesh در این رویداد شرکت نمایید

کد تخفیف 85 درصدی این رویداد در کانال تلگرام کلینیک آرامش به نشانی https://t.me/clinicaramesh  برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان ارائه شده است.

 شماره تماس جهت هماهنگی و ثبت نام: 02196621414 داخلی 1

 

 

دکتر سیامک طاهری یکی از پزشکان توانمند  طب سوزنی در ایران است که دانش طب سوزنی را در Midwestern University (MWU) در کشور آمریکا فراگرفته و در همان کشور به عنوان متخصص طب سوزنی در کلینیک های مختلفی فعالیت درمانی و  همچنین سوابق تدریس در دانشگاه های کشور آمریکا را دارا می باشند. ایشان پس از جمع آوری کوله باری از تجربه به ایران بازگشته و در کلینیک آرامش به ارائه خدمت طب سوزنی به مراجعین می پردازند. ایشان طب سوزنی را به صورت کاملا علمی و بر پایه مطالعات روز جهان فراگرفته و به اجرا می گذارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان شاخص طب سوزنی حال حاضر ایران هستند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو