کلینیک چند تخصصی درد آرامش

 
آدرس : تهران ، خیابان شهید بهشتی-خیابان قنبرزاده- بالاتر از خیابان خرمشهر- خیابان چهارم – شماره ۴
تلفن : ۹۶۶۲۱۴۱۴-۰۲۱

ساعت کاری:
– از شنبه تا چهارشنبه: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۸
– پنجشنبه ها: از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۰۰


info@araamesh.com
کلینیک چند تخصصی درد آرامش در منطقه عباس آباد تهران قرار گرفته و دسترسی به کلینیک از طریق خودرو از مسیر خیابان شهید بهشتی و بزرگراه رسالت و از طریق خطوط 1 و 3 مترو به واسطه ایستگاه های شهید بهشتی، مصلی و سهروردی امکان پذیر است.

با توجه به قرارگیری کلینیک آرامش در منطقه زوج و فرد و همچنین نبود فضای مناسب برای توقف خودرو در اطراف کلینیک، پیشنهاد می شود جهت مراجعه به کلینیک از حمل و نقل عمومی استفاده گردد.

  • فاصله تا مترو مصلی 900 متر ( 12 دقیقه پیاده )
  • فاصله تا مترو شهید بهشتی 1000 متر، 13 دقیقه پیاده روی )
  • فاصله تا مترو سهروردی 1000 متر، 13 دقیقه پیاده روی )
  • نزدیکترین پارکینگ عمومی : پارکینگ قنبرزاده به فاصله 400 متری کلینیک ( 5 دقیقه پیاده روی )

تماس با ما

جهت ارتباط با واحد روابط عمومی کلینیک آرامش می توانید فرم تماس با ما را تکمیل نمایید

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو