میگرن : شایع ترین بیماری مغزی در جهان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روز جهای مغز از سال 2014 توسط بنیاد جهانی نورولوژی معرفی شده و همه ساله در این روز به یکی از بیماری های مهم مغزی پرداخته می شود. 

در سال جاری روز جهانی مغز به شایع ترین بیماری مغزی جهان  یعنی میگرن پرداخته است. 

از اهداف این رویداد معرفی بیماری به مردم، آگاهی دادن به مبتلایان و سایر افراد در مورد بیماری میگرن، روش های درمان میگرن و روشهای مدیریت سردردهای میگرنی است. امسال، WFN با انجمن بین المللی سردرد (IHS) برای حمایت از   The Annual World Brain Day همکاری می کند. 

 کلینیک آرامش همراه با شرکت میم دارو در جهت رسالت خویش برنامه هایی را جهت افزایش آگاهی عمومی در مورد بیماری میگرن در این روز برگزار نموده اند و کارشناسان این شرکت با همکاری سرای محله در برخی محله ها حضور یافته و به ارائه مشاوره رایگان خواهند پرداخت. 

همچنین در روز سه‌شنبه یکم مرداد نود و هشت ساعت ۱۶ تا ۱۸ سمینار رهایی از دردسر سردرد در محل سرای محله نیلوفر در خیابان سهروردی شمالی - خیابان شهید قندی - بوستان شهید نیاکی (اندیشه)  برگزار می گردد. 

 

مطالب پیشنهادی

آلرژی چیست ؟

آلرژی، واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل مختلف است. کسانی که دچار حساسیت هستند، دارای سیستم ایمنی فوق هوشیار هستند که نسبت به مواد ظاهرا بی آزار موجود در محل زندگیشان، واکنشی بیش از حد معمول نشان می‌دهند.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو