سمینار مدیریت سردرد در سرای محله نیلوفر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توجه به استقبال بالا از سمینار رهایی از دردسر سردرد با همکاری سرای محله نیلوفر در روز جهانی مغز سمینار رهایی از دردسر سردرد در محل سرای محله برگزار می گردد.

 

 عنوان سمینار : رهایی از دردسر سردرد

موضوع : مدیریت دردهای مزمن مانند سردردهای میگرنی و چگونگی برخورد با درد در مسیر زندگی 

مدرس : پیمان رضایی مرام روانشناس و رفتار درمانگر

زمان : سه‌شنبه یکم مرداد نود و هشت ساعت ۱۶ تا ۱۸

 محل برگزاری : خیابان سهروردی شمالی - خیابان شهید قندی - بوستان شهید نیاکی (اندیشه) - ضلع غربی بوستان - سرای محله نیلوفر

 

 جهت ثبت نام رایگان کارگاه به آدرس https://evand.com/events/sardard مراجعه نمایید. 

 

 

مطالب پیشنهادی

رهایی از دردسر سردرد

شاید شما هم در زندگی خود با سردردهای شدید روبرو بوده اید. سردردهای تکرار شونده یا ادامه دار که تمامی بخش های زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. سردردی که  میهمان زندگی شما می شود و به سادگی نمی رود ! 

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو