آغاز ثبت نام گروه درمانی رهایی از دردسر سردرد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پس از برگزاری سمینار رهایی از دردسر سردرد و استقبال زیاد مخاطبان، دوره چهار جلسه ای گروه درمانی با عنوان رهایی از دردسر سردرد در کلینیک آرامش برگزار خواهد شد. . 


همانطور که گفته شد هدف از طرح عنوان رهایی از دردسر سردرد این است که بتوانیم  دردهای مزمن و رنج آور زندگی خود را پذیرفته و به آنها اجازه ندهیم که سکان زندگی ما را به دست بگیرند. همانطور که میدانید بسیاری از دردهای مزمن به خصوص سردردها فرایند های درمانی پیچیده ای داشته و به سادگی درمان پذیر نیستند از این رو ممکن است سالهای زیادی از زندگی ما در کنار این دردها سپری شده و دردهای ما زندگی ما را از تعادل خارج کنند. 

در واقع این خود درد نیست که زندگی ما را مختل کرده است، بلکه واکنش ذهنی ماست که باعث این رویداد شده، از این رو بایستی ذهن خود را تمرین دهیم و به او راه صحیح را بیاموزیم.

 

 پیمان رضایی مرام یکی از روانشناسان توانمند در حوزه روانشناسی درد بوده و مطالعات و تحقیقات زیادی در حوزه سردرد داشته اند. در این دوره با پیمان رضایی مرام همراه خواهیم شد تا در فضایی مبتنی بر تمرینات فردی و گروهی نحوه تسلط بر درد خود را بیاموزیم

مطالب پیشنهادی

چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی)

نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب ایرانی به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای طب ایرانی در 21 تا 24 آبان ماه در محل مصلی تهران برگزار می گردد.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو