رهایی از دردسر سردرد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاید شما هم در زندگی خود با سردردهای شدید روبرو بوده اید. سردردهای تکرار شونده یا ادامه دار که تمامی بخش های زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. سردردی که  میهمان زندگی شما می شود و به سادگی نمی رود ! 

رهایی از سردرد

 چنین سردردهایی به ناخودآگاه کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهند.  شما را به دردسرهای زیادی انداخته و جلوی پیشرفت شما را در زندگی خواهند گرفت.  قطعا شما به دنبال راه درمان ای برای این سردردها هستند و در حال درمان یا پیگیری درمان آنها هستید اما مادامی که این سردردها درمان نشده اند و در زندگی شما وجود دارند نباید به آنها اجازه بدهید که رهبری زندگی شما را در دست بگیرند.

کلینیک آرامش به عنوان اولین کلینیک تخصصی میگرن و کلینیک تخصصی سردرد افتخار دارد در خدمت یکی از روانشناسان صاحب نظر در زمینه سردرد بوده تا با یکدیگر در حضور پیمان رضایی مرام در مورد رهایی از دردسر سردرد بیاموزیم.

در دوره رهایی از دردسر سردرد خواهیم آموخت که چگونه به سردرد اجازه ندهیم که زندگی ما را دچار بحران کند 

 

 

 

مطالب پیشنهادی

تغییر ساعات کاری کلینیک آرامش

با توجه به درخواست مراجعین محترم جهت افزایش ساعات کاری کلینیک در ساعات غیر اداری، ساعت کاری کلینیک از روز شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ به قرار ذیل تغییر خواهد کرد:

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو