برگزاری دوره فرزند پروری در کلینیک آرامش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رشد شخصیتی کودک در سنین کودکی متاثر از رفتار تربیتی پدر و مادر و اطرافیان بوده و تربیت صحیح کودک تضمین کننده آینده کودک شما خواهد بود. ،

بسیاری از مدل های فرزند پروری رایج به ما کمک می کنند که بچه های "خوبی" تربیت کنیم. بچه هایی که آرام و ساکتند. خوب درس می خوانند و حرف گوش کن و مودبند.  اما کسی به ما یاد نمی دهد که چه طور فرزند خلاق، پرسشگر، انعطاف پذیر، شاد، توانمند و تاب آور تربیت کنیم.

کسی به ما نگفته که وقتی دختر ما جیغ می کشد، بدقلقی می کند یا با ما مقابله می کند، درون مغزش چه می گذرد. چرا نمی تواند خودش را آرام کند و شما چه کمکی می توانید به او بکنید. چگونه می توانید مهارت هایی را در وجودش نهادینه کنید که به درد زندگی کردن در سال 2050 بخورد -سالهایی که کودکان ما آدم های سی ساله ای هستند که باید بتوانند زندگی خود را مدیریت کنند.- مدل های رایج فقط به ما می گویند "وقتی بچه جیغ کشید به او بی توجهی کن"، خودش آرام می شود!!! و من و همه شما مادرها می دانیم که نمی شود یا خیلی سخت است که جیغ های بی امان بچه را شنید و بی توجه باقی ماند.

 

خلاصه این که در این دوره می خواهیم یاد بگیریم که در مغز در حال رشد بچه ها چه می گذرد؟ چگونه می توانیم از این سطح بالای انعطاف پذیره مغز بچه ها بهره ببریم و برای رشد بهتر مغز یکپارچه به آنها کمک کنیم و چگونه به بچه ها کمک کنیم که به جای این که "بچه ی خوبی" باشند "خودشان" را به بهترین شکل ممکن زندگی کنند.

 

 اولین دوره فرزند پروری بر پایه علوم اعصاب شناختی در کلینیک آرامش و  با همکاری مرکز پارند، توسط طاهره  مهدوی حاجی در 12 جلسه برگزاری می گردد.

 

اطلاعات تکمیلی دوره فرزند پروری

جهت ثبت نام در کارگاه با شماره تماس 96621414 داخلی 3 تماس گرفته و یا فرم پیش ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید.

مطالب پیشنهادی

گزارش تحلیلی مجله Bourse & Bazaar در مورد مدیریت استرس

مازیار معتمدی در مجله بورس و بازار این بار گذری داشته بر خدمات مدیریت استرس در کلینیک آرامش تهران.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو