معرفی رسمی اولین نرم افزار تخصصی میگرن - میگری واچ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخستین اپلیکیشن تخصصی غربالگری، پایش و مشاوره درمان سردردهای میگرنی با عنوان میگری واچ در نمایشگاه جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت معرفی گردید


این اپلیکیشن که حاصل فعالیت چندین ساله تیم برنامه نویسی و علمی و تحت حمایت شرکت میم دارو ، کلینیک آرامش و شرکت راد سامانه می باشد خدماتی شامل تست میگرن سنج، برنامه ریزی مصرف دارو و پرونده پزشکی افراد تحت درمان میگرن را به دارندگان نرم افزار ارائه می نماید. 
میگری‌واچ ابزاری است که جهت رصد روند درمان میگرن طراحی و توسعه یافته است. هدف اصلی طراحی این اپلیکیشن تسهیل فرآیند درمان توسط داروهای شرکت میم‌داروست؛ اما افرادی که از سایر روش‌های درمانی جهت تسکین سردردهای میگرنی‌ بهره می‌برند نیز می‌توانند از امکانات منحصربه فرد این اپلیکیشن نظیر روزنگار درمان، تست میگرن‌سنج، پرونده‌ی آنلاین پزشکی و ... بهره‌مند گردند.
تمامی شاخص‌های مورد سنجش و گزارش در این اپلیکیشن که با هدف مدیریت سردردهای میگرنی توسعه یافته، بر اساس استانداردهای انجمن بین المللی سردرد (IHS) مدلسازی شده است. پشتوانه‌ی طراحی فرم‌ها و فرآیندها، تجربه‌ای حدود ۸ سال و جامعه‌ی آماری درمان‌شدگانی حدود ۳۰۰۰ نفر است. بنابراین امید آن می‌رود که در صورت استفاده از اپلیکیشن میگری‌واچ همراه با داروی میگرن‌کات درمان بدون بازگشت بیماری میگرن حاصل شود. چرا که اپلیکیشن میگری‌واچ می تواند جهت رصد وضعیت بیماری و کسب مهارت‌ مدیریت سردردهای میگرنی تاثیر به‌سزایی داشته باشد.
شایان ذکر است طی توافق صورت گرفته با کلینیک چند تخصصی درد آرامش تهران (درمانگاه تخصصی تحت نظر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) خدمت مشاوره ی تلفنی میگرن بر اساس اطلاعات پرونده ی پزشکی آنلاین بیماران در این اپلیکیشن ارایه می‌گردد.
 
جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت در 25 و 26 مهرماه در سالن همایش های رازی برگزار می گردد. 
 

مطالب پیشنهادی

چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی)

نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب ایرانی به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای طب ایرانی در 21 تا 24 آبان ماه در محل مصلی تهران برگزار می گردد.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو