برگزاری کارگاه نوروسایکوتراپی در باغ کتاب تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در روز چهارشنبه 17 مرداد ماه 1397 کارگاه نوروسایکوتراپی: افقی تازه در درمان میگرن و سایر دردهای مزمن توسط کلینیک آرامش تهران، با همکاری مرکز پارند در محل باغ کتاب تهران برگزار شد

همچنین همزمان با این کارگاه تیم علمی نروسایکوتراپی و میگرن کلینیک آرامش  در روزهای 17 و 18 مرداد ماه به خدمات مشاوره و غربالگری میگرن و ارائه اطلاعات علمی در مورد نوروسایکوتراپی پرداختند. کلینیک چند تخصصی آرامش از ابتدای سال جاری خدمات مدیریت استرس را با همکاری دکتر نصر آبادی به مراجعین خود ارائه می نماید.

مطالب پیشنهادی

مفهوم کنترل و درمان آلرژی

آلرژی خود را کنترل کنید با آلرژی خود را درمان کنید دو واژه متفاوت است اما به وفور به جای یکدیگر به کار می رود. البته این امر طبیعی است زیرا هیچ گاه تعریف دقیقی از درمان برای برخی بیماری ها نشده است.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو