آغاز ارائه خدمات طب سوزنی در کلینیک آرامش توسط دکتر امیرهومن کاظمی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توجه به رسالت کلینیک آرامش در ارائه خدمات نوین درمان درد و تکیه بر طب سنتی و درمان‌های طبیعت‌محور خدمات طب‌سوزنی در جهت درمان دردها و بیماری‌های عصبی و عضلانی، بیماری‌های عمومی بدن، استرس و اضطراب‌ها و خدماتی نظیر درمان چاقی و کاهش وزن، تحت نظر دکتر امیرهومن کاظمی ارائه می‌شود.

 

طب سوزنی از دیرباز به عنوان یکی از روش‌های درمانی توانمند در درمان بیماری‌های مختلف شناخته شده و با توجه به ویژگی‌های خاص و نتایج خارق‌العاده این نوع از درمان از کشور چین به سراسر جهان گسترش یافت. امروزه این روش درمانی یک روش شناخته شده در سراسر جهان است و کلینیک‌های متعددی به ارائه خدمات درمانی طب سوزنی می‌پردازند. 

اما باید توجه داشت که طب سوزنی در ظاهر ساده و در باطن خود نیازمند دانش و توانمندی بسیار بالایی است و با دانش صحیح طب سوزنی است که می‌توان به درمان‌های واقعی با این طب دست یافت.

کلینیک آرامش افتخار دارد که از ابتدای سال 1397  خدمات طب سوزنی را تحت نظر پزشکان متبحر طب سوزنی و در محیط آرام کلینیک آرامش ارائه کند.

 

در کلینیک آرامش خدمات طب سوزنی در درمان انواع بیماری‌ها ارائه می گردد که از این میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طب سوزنی در درمان بیماری‌های عصبی و عضلانی

طب سوزنی در درمان دردهای سیاتیک

طب سوزنی در درمان استرس و فشارهای روحی

طب سوزنی در درمان بیماری شانه یخ زده

طب سوزنی به عنوان درمان کمکی در بهبود وضعیت کودکان اوتیسم

طب سوزنی در کاهش درد و رفع اختلالاق قاعدگی

استفاده از طب سوزنی در رفع اختلالات خواب

درمان وزوز گوش توسط طب سوزنی

درمان بیماری های دستگاه گوارشی توسط طب سوزنی

درمان چاقی و کمک به لاغری و کاهش وزن توسط طب سوزنی

و صدها کاربرد مختلف از روش‌های درمانی طب سوزنی که در کلینیک آرامش ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان از امروز می‌توانند با تماس تلفنی با کلینیک آرامش با شماره تلفن:  ۹۶۶۲۱۴۱۴-۰۲۱ و یا تکمیل فرم رزرو نوبت،  از خدمات نوین طب سوزنی  در کلینیک آرامش تهران بهرمند شوند. 

مطالب پیشنهادی

علت حساسیت‌ فصلی چیست؟

حساسیت فصلی یا آلرژی فصلی مانند دیگر حساسیت‌ها زمانی بروز می‌کند که سیستم ایمنی بدن در مقابل برخی عوامل موجود در محیط اطراف حساس شده و واکنش نشان می‌دهد. غالباً این حساسیت‌ها مشکل خاصی ایجاد نمی‌کنند.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو