کلینیک چند تخصصی درد آرامش

کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، فعالیت خود را از سال 1388 بطور تخصصی بر درمان میگرن با استفاده از داروی رسمی کشور، میگری ­هیل، شروع کرده است؛ دارویی که بعد از 25 سال فعالیت تحقیق و توسعه محور دانشمندان و محققان ایرانی، با تلفیق طب ایرانی و طب مدرن، به عنوان تنها داروی درمان میگرن در دنیا،به ثبت رسیده است.
طی سال ­های بعدی، این کلینیک که به عنوان تنها کلینیک سردرد خاورمیانه با فعالیت متمرکز بر درمان میگرن شناخته شد، پذیرای بیماران و مراجعان از اقصا نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه (عراق، عربستان، افغانستان و …) و اروپایی (یونان، آلمان، ایتالیا، اوکراین، روسیه و …) بوده است. در فاصله سال­های 1388 تا 1396، بالغ بر 2000 بیمار میگرنی به این کلینیک مراجعه کرده­اند و نزدیک به 81% آنها از این بیماری لاعلاج از منظر دنیا و علاج پذیر بر اساس طب ایرانی، رهایی یافته­ اند.
فعالیت متمرکز بر بیماران میگرنی و شناخت ارزشمند حاصل شده از دردهای مزمن که جسم، روان و ذهن افراد را درگیر می­کند محققان کلینیک آرامش را به درک این مهم رساند که برای درمان دردهای مزمن علاوه بر درمان منشا درد، داشتن برنامه ­ای جامع برای مدیریت مزاج (طب ایرانی)، تنظیم جیره ­های غذایی (مشاوره­ ی تغذیه)، رفع گرفتگی­ های ماهیچه­ های اسکلتی، تیمار روان (مشاوره­ ی روانشناسی) و بطور کلی بسته­ ی مشاوره و پزشکی سبک زندگی (لایف استایل) ضرورت دارد. از این رو، از سال 1394 تا به امروز، کلینیک آرامش تهران که تنها کلینیک چندتخصصی درد درمان میگرن در دنیا شناخته می­شود، با تمرکز بر رویکرد پیشگیری بهتر از درمان، نه تنها به درمان دردهای میگرنی می­ پردازد، بلکه به جد در جهت حفظ سلامت، پیشگیری از بروز بیماری­ها و پایداشت سلامت طیف وسیع مراجعان (و نه لزوما بیماران) به ارائه بسته­ ی برنامه ­ی مشاوره و پزشکی سبک زندگی (لایف استایل) و مشاوره و پزشکی جداگانه هر کدام از امور ذکر شده می ­پردازد.
کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، با شعار زندگی بدون درد، مراجعان خود را دوستانی همراه می­ داند که نه تنها به درمان، بلکه به پیشگیری، حفظ و پایداشت و ارتقای سلامت آنها می­ پردازد و از این وجه نیز جز انگشت­ شمار مجموعه­ های خدمات درمانی دنیا بحساب می ­رود که در این راه در عمل، صاحب دانش، فن و تجربه ­ی لازم شده است.
کلینیک آرامش شامل 7 بخش خدماتی است که خدمات درمانی و پیشگیری خود را در قالب این بخش ها و تعاملات بین بخشی ارائه می نماید. 

بخش درمان میگرن

درمان میگرن با استفاده از داروی میگری هیل و میگرن کات

بخش نوروسایکوتراپی

ارائه خدمات مدیریت استرس و سایر خدمات نوروسایتولوژی

خدمات دستگاهی لایف استایل

آنالیز جامع بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QMRA

بخش آروماتراپی

درمان بیماری ها توسط رایحه و بخور گیاهان دارویی

بخش بیورزونانس تراپی

تشخیص و درمان بیماری توسط روش بیورزونانس

بخش مدیریت درد

مدیریت و درمان درد با استفاده از روش های طب سنتی و نوین

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو