درمان بیماری‌های پوست صورت با بخور درمانی

رطوبت، بخار آب و حرارت ملایم به خودی خود باعث شادابی، پاک سازی و طراوت پوست خواهند بود. حال اگر بخاری که به پوست برخورد می‌کند حاوی ترکیبات مفید گیاهی باشد این تاثیر شگفت آور خواهد شد. بخور درمانی صورت یکی از خدمات کلینیک آرامش است که در این خدمت پوست صورت در معرف بخور گیاهان دارویی تقویت کننده پوست قرار خواهد گرفت. این ترکیب گیاهی موجب تقویت، نشاط و شادابی، پاک سازی و جوان شدن پوست و از بین رفتن عوارضی مانند خشکی‌ها و جوش‌های پوستی می شود.

مزایایی بخور پوست صورت

به صورت کلی بخور پوست آرامش باعث تنظیم منافذ پوست، پاک‌سازی پوست، درمان جوش صورت، درمان جوش‌های سرسیاه، رفع اگزما و خشکی پوست و در نهایت موجب شادابی و جوان شدن پوست می شود.

همینطور استفاده از این بخور موجب پاک سازی و مرطوب شدن سیستم تنفسی شما و رفع گرفتگی‌های تنفسی نیز خواهد شد.

تعداد جلسات لازم

بسته به نوع درمان شما ممکن است یک جلسه و یا تعداد جلسات بیشتری به بخوردرمانی نیاز داشته باشید. در واقع تاثیر پاک سازی پوست صورت و شاداب کنندگی این بخور با یک جلسه استفاده از بخور محسوس خواهد بود اما برای درمان مشکلات و ضایعات پوستی با توجه به نوع عارضه و شدت آن تعداد جلسات درمانی مشخص خواهد شد.

نحوه تعیین وقت و مراجعه

برای تعیین نوبت حضور در کلینیک می‌توانید از فرم رزرو نوبت کلینیک استفاده نموده و یا با شماره تماس 02196621414 تماس حاصل نمایید.

سوال در مورد خدمات بهبود و درمان پوست صورت

چنانچه در مورد این خدمات پرسشی دارید و یا تمایل به رزرو نوبت مراجعه به کلینیک دارید لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند داشت.